Ułatwienia dostępu

Mobilne pracownie TK

Eurodiagnostic sp. z o.o. to firma specjalizująca się w usługach wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego sprzętów i urządzeń specjalistycznych dla podmiotów medycznych. Naszym klientom możemy zaoferować aż 6 różnych pracowni, które ułatwiają utrzymanie ciągłości przeprowadzanych badań, nawet pomimo wystąpienia niedogodności.

Nasze mobilne tomografy umożliwiają diagnostykę obrazową całego ciała i mogą być wykorzystywane przez różnego rodzaju podmioty medyczne. Sprawdzą się doskonale w chirurgii ortopedycznej czy urazowej, a także w medycynie ratunkowej, radiologii onkologicznej oraz interwencyjnej lub też w neurochirurgii i wielu innych dziedzinach. Proponowane przez nas aparaty spełniają wszystkie ustalone normy i najwyższe standardy, jeśli chodzi o tego typu urządzenia. Dbamy o to, aby każdy sprzęt został poddany odpowiedniemu serwisowi oraz zabiegom konserwacyjnym, dzięki którym przez długi czas utrzyma swój wysoki poziom. Oto modele TK, które możemy Państwu zaoferować!

Tomografy komputerowe na miarę potrzeb

Wszystkie mobilne tomografy komputerowe, które możemy Państwu zaproponować to urządzenia wysokiej jakości, gwarantujące najwyższy poziom wykonanych badań. Gwarantujemy również niezbędny serwis maszyn, dzięki któremu urządzenia pozostają w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym.

CT1

Tomograf komputerowy GE BrightSpeed Elite 16-rzędowy wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (strzykawka automatyczna Medrad Stellant, konsola operatorska) 

CT2

Tomograf komputerowy GE Optima 540 16-rzędowy wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (strzykawka automatyczna Medrad Stellant, konsola operatorska) 

CT3
Tomograf komputerowy GE Optima 660 64-rzędowy (128-warstwowy) wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (strzykawka automatyczna Medrad Stellant, konsola operatorska)
CT4

Tomograf komputerowy GE Optima 520 16-rzędowy wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (strzykawka automatyczna Optivantage DH dualhead, konsola operatorska) 

CT5

Tomograf komputerowy GE Optima 540 16-rzędowy wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (strzykawka automatyczna Medrad Stellant, konsola operatorska) 

CT6
Mobilny tomograf komputerowy GE Optima CT 660, 128-rzędowy wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (strzykawka automatyczna, stacja poglądowa, nagrywarka CD/DVD oraz podłączenie do RIS/PACS).

Mobilny rezonans magnetyczny

Badania przy pomocy rezonansu magnetycznego to skuteczna i bezpieczna metoda, dzięki której istnieje możliwość wytworzenia dokładnych obrazów narządów wewnętrznych, zaobserwowania ewentualnych zmian oraz sprawnego wdrożenia koniecznego leczenia. Urządzenie działa w oparciu o pole magnetyczne oraz fale radiowe i należy aktualnie do najlepszych metod w dziedzinie radiologii.
Mobilny rezonans magnetyczny to sprzęt dzięki któremu badania mogą być wykonywane bez względu na niesprzyjające okoliczności. Przy pomocy urządzenia specjaliści mogą dokonać diagnostyki obrazowej ciała w dowolnych płaszczyznach przekroju, co jest zdecydowanym ułatwieniem i pozwala na ocenę zmian z jeszcze większą precyzją, definiując dokładniej lokalizację, morfologię czy zasięg. Dużą zaletą jest fakt, iż badanie przeprowadzone rezonansem magnetycznym jest całkowicie nieinwazyjne i nieszkodliwe dla organizmu. W związku z brakiem konieczności wykorzystywania promieniowania, badanie może być przeprowadzane również w przypadku kobiet w ciąży.

Mobilny rezonans magnetyczny na nowoczesnych zasadach

Nowoczesne aparaty rezonansu magnetycznego zdecydowanie różnią się od swoich poprzedników. Urządzenia, które oferujemy to w pełni wyposażone, funkcjonalne pracownie, gwarantujące maksymalny komfort zarówno specjalistom, jak i badanym pacjentom. Mobilne rezonanse magnetyczne, które możemy zaoferować spełniają najwyższe standardy i normy, utrzymując wysoki poziom i zapewniając wyjątkową dokładność oraz wygodę. Zapraszamy do kontaktu w celu wybrania odpowiedniego modelu, który sprosta Państwa wymaganiom i potrzebom.

MR10

Rezonans Magnetyczny GE Excite HDxt 1.5T wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (cewki, strzykawka automatyczna  Medrad Spectris Solaris, konsola operatorska).

MR11

Rezonans Magnetyczny GE Signa Voyager 1.5T wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (cewki, strzykawka automatyczna, konsola operatorska)

MR12

Rezonans magnetyczny Philips Ingenia 1.5T wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (cewki, strzykawka automatyczna Medrad Spectris Solaris, konsola operatorska)

Mobilna pracownia RTG

Aparat RTG mobilny to urządzenie, które pozwala na nieograniczony dostęp do badań diagnostyki obrazowej. Jest to niezwykle istotne dla wielu podmiotów medycznych, które z różnych przyczyn nie są w stanie zachować ciągłości przeprowadzanych badań w stacjonarnej pracowni. Dzięki mobilnemu RTG jesteśmy w stanie zaoferować lekarzom urządzenia, które zagwarantują komfort pacjentom oraz dostarczą niezbędną ilość dokładnych informacji, pozwalających na postawienie odpowiedniej diagnozy.

RTG mobilny nie różni się właściwie niczym od stacjonarnych urządzeń. Jest jednak znacznie bardziej funkcjonalny w sytuacjach, w których konieczne jest przebadanie większej ilości pacjentów w krótkim czasie, czy też wówczas gdy nie istnieje możliwości przeprowadzenia badań w pracowni stacjonarnej ze względu na jej modernizację czy awarię sprzętów.

 

Naszym celem jest dostarczenie mobilnego aparatu RTG do określonego miejsca, w którym pojawi się taka potrzeba, a tym samym – ułatwienie specjalistom zachowania ciągłości swojej pracy.

Mobilny aparat RTG

Nowoczesne aparaty RTG tworzone są z myślą o zagwarantowaniu wysokiej jakości obrazu. Niezwykle istotna jest jednak w tym wypadku także maksymalna wygoda personelu oraz pacjentów. Przy pomocy badania mobilnego RTG istnieje możliwość wykonania prześwietlenia niemal każdej części ciała w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych technik diagnostycznych w medycynie.
RTG

Aparat RTG Philips Dura Diagnost