Ułatwienia dostępu

Mobilny rezonans magentyczny

Badania przy pomocy rezonansu magnetycznego to skuteczna i bezpieczna metoda, dzięki której istnieje możliwość wytworzenia dokładnych obrazów narządów wewnętrznych, zaobserwowania ewentualnych zmian oraz sprawnego wdrożenia koniecznego leczenia. Urządzenie działa w oparciu o pole magnetyczne oraz fale radiowe i należy aktualnie do najlepszych metod w dziedzinie radiologii.
Mobilny rezonans magnetyczny to sprzęt dzięki któremu badania mogą być wykonywane bez względu na niesprzyjające okoliczności. Przy pomocy urządzenia specjaliści mogą dokonać diagnostyki obrazowej ciała w dowolnych płaszczyznach przekroju, co jest zdecydowanym ułatwieniem i pozwala na ocenę zmian z jeszcze większą precyzją, definiując dokładniej lokalizację, morfologię czy zasięg. Dużą zaletą jest fakt, iż badanie przeprowadzone rezonansem magnetycznym jest całkowicie nieinwazyjne i nieszkodliwe dla organizmu. W związku z brakiem konieczności wykorzystywania promieniowania, badanie może być przeprowadzane również w przypadku kobiet w ciąży.

Mobilny rezonans magnetyczny na nowoczesnych zasadach

Nowoczesne aparaty rezonansu magnetycznego zdecydowanie różnią się od swoich poprzedników. Urządzenia, które oferujemy to w pełni wyposażone, funkcjonalne pracownie, gwarantujące maksymalny komfort zarówno specjalistom, jak i badanym pacjentom. Mobilne rezonanse magnetyczne, które możemy zaoferować spełniają najwyższe standardy i normy, utrzymując wysoki poziom i zapewniając wyjątkową dokładność oraz wygodę. Zapraszamy do kontaktu w celu wybrania odpowiedniego modelu, który sprosta Państwa wymaganiom i potrzebom.

MR10

Rezonans Magnetyczny GE Excite HDxt 1.5T wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (cewki, strzykawka automatyczna Medrad Spectris Solaris, konsola operatorska).

MR11

Rezonans Magnetyczny GE Signa Voyager 1.5T wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (cewki, strzykawka automatyczna, konsola operatorska)

MR12

Rezonans magnetyczny Philips Ingenia 1.5T wraz z urządzeniami z nim współpracującymi (cewki, strzykawka automatyczna Medrad Spectris Solaris, konsola operatorska)