Ułatwienia dostępu

Mobilny aparat RTG

Aparat RTG mobilny to urządzenie, które pozwala na nieograniczony dostęp do badań diagnostyki obrazowej. Jest to niezwykle istotne dla wielu podmiotów medycznych, które z różnych przyczyn nie są w stanie zachować ciągłości przeprowadzanych badań w stacjonarnej pracowni. Dzięki mobilnemu RTG jesteśmy w stanie zaoferować lekarzom urządzenia, które zagwarantują komfort pacjentom oraz dostarczą niezbędną ilość dokładnych informacji, pozwalających na postawienie odpowiedniej diagnozy.

RTG mobilny nie różni się właściwie niczym od stacjonarnych urządzeń. Jest jednak znacznie bardziej funkcjonalny w sytuacjach, w których konieczne jest przebadanie większej ilości pacjentów w krótkim czasie, czy też wówczas gdy nie istnieje możliwości przeprowadzenia badań w pracowni stacjonarnej ze względu na jej modernizację czy awarię sprzętów.

 

Naszym celem jest dostarczenie mobilnego aparatu RTG do określonego miejsca, w którym pojawi się taka potrzeba, a tym samym – ułatwienie specjalistom zachowania ciągłości swojej pracy.

Mobilny Aparat RTG

Nowoczesne aparaty RTG tworzone są z myślą o zagwarantowaniu wysokiej jakości obrazu. Niezwykle istotna jest jednak w tym wypadku także maksymalna wygoda personelu oraz pacjentów. Przy pomocy badania mobilnego RTG istnieje możliwość wykonania prześwietlenia niemal każdej części ciała w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych technik diagnostycznych w medycynie.
RTG

Aparat RTG Philips Dura Diagnost